Дитячі ваги — чи потрібні. Важимо правильно.

Дитячі ваги напрокат

весы прокат товаров для детей

Весы детские Gamma MD6141

Коли у вашій родині з’явився довгоочікуваний малюк, вам, як батькам дуже важливо відзначати кожен етап його розвитку — зростання, емоційний розвиток, збільшення у вазі, щоб розуміти, як розвивається ваша дитина, як змінюється її життя.

Тому ваги для зважування малюків — незамінний атрибут у будинку, в якому підростає дитина. Ваги для зважування малюків потрібні для того, щоб батьки могли зрозуміти, чи вдало пройшло годування — немовлят прийнято зважувати до і після годівлі, щоб зрозуміти, чи добре поїв малюк.

Багатьох також цікавить питання – а як довго потрібно використовувати дитячі ваги? Медики та фахівці стверджують, що для малюка, який нормально розвивається, точні виміри бувають необхідні місяців до 3-4х, потім це буває вже не так обов’язково.

Обов’язкові зважування за медичними показаннями для недоношених дітей, за таких обставин для повноцінності та здоров’я малюка буває важливим кожен грам.

Але варто розуміти, що ваги — це не просто тонкий і складний механізм, але ще й дорога покупка. Так що для тих, хто не хоче витрачати багато грошей на пристрій, який буде необхідний всього на пару місяців, у нас є зручна послуга — ваги напрокат, так ви зможете дізнаватися точна вага новонародженого без відвідування поліклініки і не придбавши прилад для вимірювання ваги. Виходить, що прокат вагів — це можливість заощадити і кошти, і власний час.

Наш сервіс прокату ваг у Дніпрі пропонує напрокат дитячі ваги перевірених виробників — ваги Gamma MD6141 (Mocrolife) та ваги вітчизняного виробництва Малятко.

Дані моделі мають надійність, точність, простоту у використанні та оснащені сучасними функціями, які полегшать процес зважування: Максимальне навантаження ваги становить 20 кг з кроком поділу як 10 грам, так і 5 грам.

Ваги для новонароджених — це той прилад, який дозволить мамі контролювати режим харчування своєї дитини. Зважування малюка до годування і після дозволить визначити, чи з’їв він норму, недоїв або переїв. А регулярне зважування дозволить визначити збільшення ваги.

У зв’язку з тим, що у ваг для зважування новонароджених досить висока чутливість, для точного зважування необхідне дотримання низки умов, а саме:

  • 1. Ваги необхідно встановити на рівній, твердій, горизонтаній поверхні (стіл, тумба).
  • 2. При цьому навколо ваг не повинно бути сторонніх предметів, з якими торкалися б ваги — це може спотворити показники.
  • 3. Дитину найкраще зважувати, постеливши перед цим на ваги пелюшку, яка не повинна звисати та/або торкатися столу.
  • 4. Ваги включаються після того, як на них розміщена пелюшка, це обнуляє вагу пелюшки.
  • 5. Дитина кладеться в центр ложемента, при цьому її ручки та ніжки не повинні торкатися сторонніх предметів. Дотримувати малюка в момент зважування не рекомендується — це може спотворити свідчення ваги.
  • 6. На вагах присутня функція фіксації ваги дитини при русі; тобто, при зважуванні вони фіксують кілька показників та видають середній підсумок. Якщо дитина рухається занадто активно, можна покласти малюка на животик, що обмежить його інтенсивні рухи. Щоб контроль набору ваги був найбільш ефективний, умови зважування повинні завжди бути однаковими — рекомендується зважувати дитину без одягу, перед годуванням і одночасно доби. Із задоволенням надамо Вам дитячі ваги напрокат. Завжди у наявності. Також Вам можуть стати в нагоді електричні молоковідсмоктувачі — також завжди в наявності.

Share this post


ПОЗВОНИТЬ